Benvolguts socis:

Hem procedit a fer la petició d’entrades al club pel partit de Lliga FC Barcelona - R. Madrid (dia 22 de març a les 21 hores) i també ho farem pel partit de Lliga de Campions FC Barcelona - Manchester City (18 de març a les 20′45 hores).
Els socis que hi estiguin interessats, ens envieu un e-mail indicant les vostres dades, teniu de temps fins dia 10 de març. Si la demanda excedeix del número d’entrades que podem disposar, procedirem a fer un sorteig públic d’entre els nostres socis, en el que hi podrà assistir qui vulgui.

Aquestes entrades són de pagament (el preu que ens cobri el club), i són apart dels habituals sortejos que fem entre els nostres socis. Responeu aquest correu si esteu interessats.

Rebeu una cordial salutació

La Junta Directiva

escut-pb-els-tamarells