Benvolguts socis:

SORTEJOS FC BARCELONA - MANCHESTER CITY i FC BARCELONA - R. MADRID

Aquest diumenge en el Cafè Can Moix de Felanitx, en el descans del partit Ath. Bilbao - FC Barcelona, damunt les 21′45h., sortejarem d’entre els nostres socis 8 viatges amb entrada per anar a veure dia 18 de març el partit de tornada de vuitens de final de la Lliga de Campions FC BARCELONA - MANCHESTER CITY.

I el proper dimecres dia 11 en el Bar Can Vermell de Campos, en el descans del partit FC Barcelona - Vila-real, damunt les 20′45h., sortejarem d’entre els nostres socis 8 viatges amb entrada per anar a veure el 22 de març el partit de Llida FC BARCELONA - R. MADRID.

Podreu fer reserva per sopar al mateix bar o al telèfon 971-650133.

Vos esperam per a presenciar en directe i treure els números afortunats d’aquests interessants sortejos, 8 viatges per veure el Barça - Manchester City, i 8 viatges per veure el Barça - Madrid.

Rebeu una cordial salutació

La Junta Directiva

escut-pb-els-tamarells